Grąžinimas ir pristatymas

Prekių pristatymas į namus

Į namus prekės pristatomos per 4-12 d.d. nuo užsakymo datos.
Prekes pristatato naudodami tik DPD kurjerį.
Už prekių pristatymą kurjeriu yra mokamas papildomas mokestis išskyrus akcijos laikotarpius, kada pristatymas yra nemokamas. Šventiniu laikotarpiu (Kalėdos, Velykos, Motinos ar Tėvo diena ir pan.) pristatymas gali vėluoti.

Gavus pranešimą, kad užsakymas yra įvykdytas tai reiškia, kad užsakymas yra patikrintas, apmokėjimas gautas ir jis perduotas prekių atrinkimui arba vilne.lt tiekėjams.

Prekių grąžinimas

1. Vilne.lt pirkėjas turi teisę, nenurodydamas priežasties, per 14 (keturiolika) dienų atsisakyti prekės, jei ji nebuvo naudojama, sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė, tai yra prekės ar jos pakuotės išvaizdai buvo padaryti tik tokie pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti gautą prekę. Pirkėjas šia teise turi naudotis atsakingai ir prekę grąžinti originalioje tvarkingoje pakuotėje, taip pat grąžinti visas prekės komplektines dalis. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas.
2. Grąžinęs prekes, Pirkėjas atsako už prekės vertės sumažėjimą, atsiradusį dėl veiksmų, nebūtinų prekės pobūdžiui, savybėms ir veikimui nustatyti.
3. Prekės gali būti grąžinamos kreipiantis raštu vilne.lt puslapyje nurodytais kontaktais.
4. Gavęs grąžintą prekę ir įvertinęs jos kokybę, Pardavėjas per 14 dienų nuo prekės grąžinimo, grąžina pirkėjui pinigus už prekę.
5. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje su visais priedais. Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą ir užsakymo numerį.
6. Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako Pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

Sąrašą prekių, kurių negalima grąžinti rasite adresu: https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.137498/asr

Pirkinių krepšelis
Naudojame slapukus siekdami suasmeninti turinį ir skelbimus, teikti socialinės žiniasklaidos funkcijas ir analizuoti srautą. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su savo socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analizės partneriais. View more
Sutinku
Scroll to Top